demo-attachment-37-Subtraction-3

Centrum Medyczne

Poradnia pediatryczna

Gabinet pediatryczny działa codziennie. Na wizyty do wybranego lekarza należy zapisywać się bezpośrednio drogą telefoniczną.

– dr n. med. Marta Janicka-Szczepaniak

– dr n. med. Aleksandra Barańska

– dr n. med. Joanna Świdrowska-Jaros

pp2
pp3

godziny pracy

  • Poniedziałek8.00 - 21.00
  • Wtorek8.00 - 21.00
  • Środa8.00 - 21.00
  • Czwartek8.00 - 21.00
  • Piątek8.00 - 21.00
  • Sobota/Niedziela8.00 - 21.00

Nasz zespół

Lekarze specjaliści

dr n. med.
Joanna Świdrowska - Jaros

Dr n. med. Joanna Świdrowska-Jaros – absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z pediatrii odbywała w Klinice Kardiologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii im. Marii Konopnickiej w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2016r. na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Autorka licznych publikacji o tematyce pediatrycznej i reumatologicznej. W chwili obecnej objęła stanowisko Kierownika Oddziału Pediatrycznego Kutnowskiego Szpitala Samorządowego, zaś w obecnej kadencji jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

dr n. med.
Marta Janicka - Szczepaniak

Dr n. med. Marta Janicka-Szczepaniak – absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację z pediatrii odbywała w Klinice Kardiologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii im. Marii Konopnickiej w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2018r. na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Autorka licznych publikacji o tematyce pediatrycznej i reumatologicznej. Obecnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Łęczycy oraz Poradni rejonowej dla Dzieci, zaś swoją wiedzę na bieżąco aktualizuje uczestnicząc w pediatrycznych konferencjach i kongresach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

dr n. med.
Aleksandra Barańska

Dr n. med. Aleksandra Barańska – absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała na Uniwersytecie Medycznym im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Aktualnie realizuje się jako pediatra w rejonowej poradni. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę w dziedzinie pediatrii uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach pediatrycznych. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.